| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Ciekawe kierunki studiów, warsztatowe zajęcia, sprawdzona kadra dydaktyczna

Ciekawe kierunki studiów, warsztatowe zajęcia, sprawdzona kadra dydaktyczna

Akademia Biznesu MDDP to prężnie działająca firma szkoleniowa zajmująca czołowe miejsce w sferze usług edukacyjnych.

To co wyróżnia Akademię na tle innych firm szkoleniowych to przede wszystkim duża różnorodność proponowanych form szkoleniowych oraz szerokie spektrum tematyczne realizowanych przedsięwzięć. Oprócz własnej działalności statutowej Akademia Biznesu MDDP otwiera się również na współpracę z podmiotami zewnętrznymi, najlepszym tego przykładem jest współpraca z renomowanymi uczelniami wyższymi, z którymi współorganizuje kilkanaście kierunków studiów podyplomowych. Od kilku lat z dużym sukcesem współpracuje z Akademią Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytetem Łódzkim, od 2014 roku rozpoczęła również współpracę z holdingiem Wyższych Szkół Bankowych proponując osiem nowatorskich kierunków studiów podyplomowych. Zapoznając się z ofertą studiów podyplomowych na rok 2014/2015 na szczególną uwagę zasługują trzy kierunki:

- Kadry i płace w prawie oraz praktyce

- Controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem

-  Studia Menedżerskie z Certyfikatem Franklin University.

Kierunek „Kadry i płace w prawie oraz praktyce” realizowany we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem ze względu na swój warsztatowy charakter, jak również świetną kadrę dydaktyczna. W ramach studiów słuchacze otrzymują specjalistyczną wiedzę połączoną z praktycznymi umiejętnościami z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, rozliczania świadczeń pracowniczych, dokumentacji kadrowej, dokumentacji podatkowej oraz ZUS. Program obejmuje pełny zakres wiadomości potrzebnych do wykonywania funkcji kadrowych, kadrowo-płacowych oraz rozliczeniowych.

Kierunek „Controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem” zwraca uwagę ze względu na ciekawy program studiów, który odzwierciedla najnowsze trendy i sprawdzone w praktyce rozwiązania w zakresie zarządzania. Zastosowana metodyka sprawi, że uczestnicy studiów w sposób przystępny będą mogli przyswoić sobie wiedzę z zakresu controllingu, wypróbować ją poprzez ćwiczenia i analizy przypadków oraz skutecznie zastosować w swoich przedsiębiorstwach. Praktyka zarządzania pokazuje, że wykorzystanie technik i narzędzi controllingu pozwala przedsiębiorstwom szybko dostosowywać się do zmian w otoczeniu i osiągać na rynku pozycję lidera.

Ostatni z wyróżnionych przez nas kierunków, czyli „Studia Menedżerskie z Certyfikatem Franklin University” również przyciąga uwagę ze względu na swój praktycznych charakter - zajęcia prowadzone w formie ćwiczeń, studiów przypadków, warsztatów, ale również ze względu na dodatkowe uprawnienia, jakie można uzyskać w ramach uczestnictwa w studiach. Jeden z modułów studiów prowadzony jest według materiałów dydaktycznych i metodologii Franklin University z wykorzystaniem case study i ćwiczeń z rynku amerykańskiego. Moduł kończy się zaliczeniem testu sprawdzającego, słuchacze mają możliwość wykupienia certyfikatu potwierdzającego zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności dostosowanych zarówno do rynku polskiego jak i zagranicznego.

Gorąco polecamy zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi studiów podyplomowych Akademii Biznesu MDDP http://www.akademiamddp.pl/studia.html oraz zachęcamy do uczestnictwa w studiach.

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Onwelo

Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla firm z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej oraz FMCG.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK