| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Badanie dotyczące wypalenia zawodowego

Badanie dotyczące wypalenia zawodowego

Zapraszamy do udziału w ankiecie, której celem jest zbadanie świadomości na temat zjawiska wypalenia zawodowego w organizacjach funkcjonujących na terenie całej Polski, a także poznanie mechanizmów wykorzystywanych w organizacjach celem przeciwdziałania wypaleniu.

Wypalenie zawodowe – wiedza na temat tego zjawiska narasta wraz z kolejnymi przypadkami osób, które ten syndrom dopada. Od lat 70tych minionego wieku prowadzone są badania naukowe na ten temat. 

SLOWLAJF – Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu zaprasza do udziału w ankiecie, której celem jest zbadanie świadomości na temat zjawiska wypalenia zawodowego w organizacjach funkcjonujących na terenie całej Polski, a także poznanie mechanizmów wykorzystywanych w organizacjach celem przeciwdziałania wypaleniu. Badanie skierowane jest przede wszystkim do osób decyzyjnych – Prezesów Firm, Dyrektorów Zarządzających, Menadżerów HR oraz do wszystkich zainteresowanych tematem osób.

Chcesz otrzymywać więcej aktualnych informacji? Zapisz się na newsletter

Aby wziąć udział w badaniu należy wejść na stronę badanie.slowlajf.org.pl. Wypełnienie anonimowej ankiety zajmuje tylko 10 minut.

Celem istnienia Fundacji SLOWLAJF jest popularyzacja wiedzy na temat wypalenia i inspiracja do przełożenia jej na konkretne działania. Opublikowane wyniki badania pozwolą na dalszą promocję rozwiązań pozwalających mu zapobiegać – dopasowanie promowanej wiedzy do potrzeb polskiego rynku. Badanie skonstruowane zostało tak, aby już sam udział w nim wywołał refleksję. Pierwsze informacje na temat wyników badania zostaną opublikowane na jesieni bieżącego roku. Realizacja badania jest możliwa dzięki zaangażowaniu partnerów merytorycznych – firm Tobea i Talents Focus oraz partnera technologicznego – Ankieta+. Portal kadry.infor.pl został partnerem medialnym badania.

Forum Kadry

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Anna Ostaszewska

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK