| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Badanie dotyczące wypalenia zawodowego

Badanie dotyczące wypalenia zawodowego

Zapraszamy do udziału w ankiecie, której celem jest zbadanie świadomości na temat zjawiska wypalenia zawodowego w organizacjach funkcjonujących na terenie całej Polski, a także poznanie mechanizmów wykorzystywanych w organizacjach celem przeciwdziałania wypaleniu.

Wypalenie zawodowe – wiedza na temat tego zjawiska narasta wraz z kolejnymi przypadkami osób, które ten syndrom dopada. Od lat 70tych minionego wieku prowadzone są badania naukowe na ten temat. 

SLOWLAJF – Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu zaprasza do udziału w ankiecie, której celem jest zbadanie świadomości na temat zjawiska wypalenia zawodowego w organizacjach funkcjonujących na terenie całej Polski, a także poznanie mechanizmów wykorzystywanych w organizacjach celem przeciwdziałania wypaleniu. Badanie skierowane jest przede wszystkim do osób decyzyjnych – Prezesów Firm, Dyrektorów Zarządzających, Menadżerów HR oraz do wszystkich zainteresowanych tematem osób.

Chcesz otrzymywać więcej aktualnych informacji? Zapisz się na newsletter

Aby wziąć udział w badaniu należy wejść na stronę badanie.slowlajf.org.pl. Wypełnienie anonimowej ankiety zajmuje tylko 10 minut.

Celem istnienia Fundacji SLOWLAJF jest popularyzacja wiedzy na temat wypalenia i inspiracja do przełożenia jej na konkretne działania. Opublikowane wyniki badania pozwolą na dalszą promocję rozwiązań pozwalających mu zapobiegać – dopasowanie promowanej wiedzy do potrzeb polskiego rynku. Badanie skonstruowane zostało tak, aby już sam udział w nim wywołał refleksję. Pierwsze informacje na temat wyników badania zostaną opublikowane na jesieni bieżącego roku. Realizacja badania jest możliwa dzięki zaangażowaniu partnerów merytorycznych – firm Tobea i Talents Focus oraz partnera technologicznego – Ankieta+. Portal kadry.infor.pl został partnerem medialnym badania.

Forum Kadry

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Mamiński & Wspólnicy sp.k.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK